O Nas

Nasza Kaviarnia
Nasza Kaviarnia

Magiczne miejsce

Magiczna kawiarnia ,,Trzy Miotły” to miejsce stworzone z miłością, zaangażowaniem i pasją. To miejsce, gdzie każdy Czarodziej niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie. Dla starszych jest wehikułem czasu, tych młodszych zachęca do zagłębienia się w niesamowite uniwersum Harry’ego Pottera.

Magiczna Kawiarnia jest też miejscem idealnym na wyjścia szkolne, klasowe czy kolonijne. To miejsce ,,żyje” i zaskakuje. ,,Trzy Miotły” współpracują z innymi magicznymi miejscami, co owocuje wieloma konkursami i magicznymi wydarzeniami.

Zabava gvarantovana
Zabava gvarantovana

Raj Dla Dzieci

Trzy Miotły to magiczny raj dla dzieci. Każdy kto przekroczy próg, otrzymuje na czas pobytu Tiarę Czarodzieja. Do dyspozycji jest mnóstwo tematycznych gier planszowych, mówiąca Tiara Przydziału, która przydzieli Was do odpowiedniego potterowego domu, peleryna niewidka (w której na prawdę staniecie się niewidzialni) oraz to co najważniejsze – Czarodzieje, którzy wprowadzą Was w świat magii.

Magia
0%
Zabawa
0%
Satysfakcja
0%
Magia
0%
Zabawa
0%
Satysfakcja
0%
Posmakuj Magii
Posmakuj Magii

Menu

Codziennie do wyboru jest około 10 rodzajów ciast i tortów, deserki, babeczki oraz niepowtarzalne magiczne pyszności – ręcznie odlewane czekoladowe żaby, złote znicze, eklerki z miotłami.

Poza kawami również coś co ucieszy każde dziecko – mleczne, bezalkoholowe kremowe piwo i dymiące, błyszczące eliksiry!